Alınabilecek En İyi 5 Kulaklık Modeli

Bilgisayarınız ya da cep telefonunuz için kulaklık ihtiyacınız varsa acele etmemeli ve fiyat/performans ürünlerine göz atmalısınız. Sizin için alınabilecek en iyi 5 kulaklık modeli derledik. Aşağıdaki listede en ucuzdan en pahalıya doğru bir sıralama göreceksiniz.

Kulak üstü ve kulak içi modeller arasında en iyi performans verenleri tercih edebilirsiniz. Ayrıca kullanım amacınıza göre de seçim yapmalısınız. Örneğin online oyunlarda ses almak için daha kaliteli olanları seçmeniz gerekirken sadece müzik ve benzeri amaçlarla kullanmak içinse daha uygun fiyatlı olanlara yönelebilirsiniz.

Piranha 2102 Kulak Üstü Kulaklık – 25 TL

Online oyuncuların yakından tanıdığı Piranha markası hem mouse hem klavye hem de kulaklık ile karşımıza çıkıyor. Şimdi de mavi, siyah ve kırmızı renk seçeneklerine sahip olan Piranha 2102 modeli ile karşımızda. Fiyatına bakıldığı zaman oldukça ekonomik. Ayrıca bu fiyata alınabilecek en iyi performans ürünü.

Philips SHL 3075 Kulak Üstü Kulaklık – 175 TL

Müzik ve ses konusunda amiral markalardan olan Philips, özellikle mikrofonlu modeli SHL 3075 ile dikkat çekiyor. Bu model 40 mW maksimum güç girişine sahip. Ayrıca 32 mm hoparlör çapı var. Dahili mikrofonu bulunması da beğenilen özellikleri arasında. Kullanıcı yorumlarına baktığımızda %90’ının memnun kaldığı açıkça görülüyor.

Piranha 2102 – Philips SHL 3075

JBL T500BT Kulak Üstü Kulaklık – 340 TL

JBL markasının alışık olduğumuz kulak üstü kulaklıklarından biri olan T500BT sunduğu ses performansı ile beğeni toplamayı başarmış. Mavi, pembe, beyaz ve siyah gibi renk seçeneklerine sahip. Bluetooth kulaklık olması sizi yanıltabilir ancak uzun şarj ömrüne sahip. Mikrofon seçeneğinin de bulunuyor olması oyun için kullanımına uygun olduğunun göstergesi.

Sennheiser CX 6.00 Bluetooth Kulak İçi Kulaklık – 640 TL

Bir kulak içi kulaklığa göre 1012 TL’yi pahalı bulanlar var ancak sunduğu performansa bakıldığı zaman birçok amaç doğrultusunda kullanılabilir. Bluetooth kulaklık olması da ekstra bir özelliği. Şarjı tam dolum sonrasında oldukça uzun dayanıyor. Ayrıca kullanıcı yorumları da olumlu. Dahili mikrofona sahip.

Sony WH-XB900N.CE7 Kulak Üstü Kulaklık – 1244 TL

Dünya teknoloji devi Sony sadece kamera ve video kamera üretiminde değil, aynı zamanda kulaklık üretiminde de faaliyette. Özellikle daha önce Sony marka kulaklık kullananların başka markaları tercih etmiyor olması kalitesini de yansıtıyor. Onlardan biri olan Sony WH-XB900N.CE7 modeli Bluetooth modeller arasında en dikkat çekeni. Bilgisayar ve telefonlar ile uyumlu. Fiyat bakımından biraz yüksek olsa da hem müzik hem de oyun performansı açısından oldukça iyi. Tiz sesleri bile başarıyla aktarıyor.

JBL T500BT – Sennheiser CX 6.00 – Sony WH-XB900N.CE7
Exit mobile version