Elektrikli Isıtıcı Alırken Dikkat Edilecekler ve En İyi Markalar

0

Kış aylarının gelmesiyle birlikte; en iyi elektrikli ısıtıcı markası üzerine araştırmaların yoğunlaştığını görüyoruz. Isıtıcı almadan önce önemli bazı detayları göz önünde bulundurmak, kullanıcının yararına olacağı gibi dezavantajları da ortadan kaldırmış olur. Bir ısıtıcıdan beklenen en önemli özellikler; sağlamlık, uzun ömürlü, tasarruflu ve servis ağının yaygın olmasıdır. Uygun fiyatlı ısıtıcı araması yapmak, pek doğru bir arayış olmaz çünkü uygun fiyattan ziyade yukarıdaki detayları göz önünde bulundurmak tüketici için daha faydalı olacaktır.

En İyi Elektrikli Isıtıcı Markası Nasıl Belirlenir?

Araştırma yapılmadan alınan bir ısıtıcı, daha sonra büyük sorunlara neden olabilir. Bu yüzden, elektrikli ısıtıcı almadan önce bazı detayları çok iyi bir şekilde araştırmak gerekir. Birçok tüketici elektrikli ısıtıcı fiyatları hakkında araştırma yaparken diğer bir kesim ise; birden fazla detayı göz önünde bulundurur. En iyi elektrikli ısıtıcı hangisi sorusunun cevabını vermeden önce nelere dikkat etmemiz gerekir, bunları  detaylıca bir inceleyelim.

En İyi Elektrikli Isıtıcı Markası Hangileridir
En İyi Elektrikli Isıtıcı Markası Hangileridir?

Elektrikli Isıtıcı Alırken Dikkat Edilecekler

 • Isıtıcı almadan önce o markaya ait servis ağı durumu ilk dikkate alınacak seçeneklerden biridir. Servis ağı durumu zayıf olan bir marka, arıza durumunda kullanıcısının canını sıkabilir ve uzun süre tamir konusunda sorunlar yaşatabilir.
 • Elektrikli ısıtıcı markasını değerlendirirken, cihazın tasarruflu olması ise en önemli ikinci unsurdur. Tasarruflu olmayan bir cihaz, yüksek faturalara neden olacağından, kullanım süresi kısa olduğu gibi ısıtıcıya verdiğiniz para da boşa gitmiş olur.
 • Ürünün kullanım alanı: Eğer açık bir alanda kullanım sağlayacaksanız Infrared Isıtıcı tercih etmelisiniz. Çünkü Infrared ısıtıcılar ışık ile doğrudan ısınması gereken alanı ısıtır. Kapalı alanlarda kullanacaksanız öneri sıralamamız şu şekilde olur: Yağlı Radyatörler > Konvektör Isıtıcılar > Fanlı Isıtıcılar
 • Diğer önemli özellikler
  • Termostatlı (Stand By özellikli) ısıtıcılar ortam ayarladığınız ısıya gelince otomatik olarak kapanır. Ortamın ısısı düşünce ise tekrar çalışır ve bu özellik enerji tasarrufu sağlar.
  • Devrilme emniyeti olan ısıtıcıları tercih etmeniz güvenliğiniz açısından önemlidir. Özellikle çocukların bulunduğu evlerde dikkat edilmesi gerekir.

Sırasıyla en iyi elektrikli ısıtıcı markalarını şu şekilde listeleyebiliriz:

 1. Veito Elektrikli Isıtıcı
 2. UFO Elektrikli Isıtıcı
 3. Kumtel Elektrikli Isıtıcı
 4. Fakir Elektrikli Isıtıcı
 5. Luxell Elektrikli Isıtıcı
 6. Goldsun Elektrikli Isıtıcı

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmemiz için çerezleri kullanıyoruz. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, bunu kabul ettiğinizi anlamına gelmekte. Kabul Et Gizlilik Politikası