En İyi Modem Markası İçin 4 Tavsiye

En İyi Modem Markası İçin 4 Tavsiye

En iyi modem markası internet kullanan herkesi yakından ilgilendiren en önemli konulardan biridir. Günümüz teknolojisinde internet kullanımının oldukça yaygın olduğunu düşünürsek, modem seçiminin önemi ortaya çıkmış oluyor. Ülkemizde herkesin ev ve iş yerlerinde mutlaka bir adet modem görev yapıyor. Burada önemli olan bu modemlerin görevlerini doğru ve sağlıklı bir şekilde yapıp yapmadığıdır. En kaliteli modem ile en ucuz modem seçenekleri bazı zamanlar yanlış seçim yapmamıza olanak sunabiliyor. Bu yazımızda; en iyi modem markası nedir? Sorusunu detaylı bir şekilde ele alacağız.

En İyi Modem Markası

Kullanmakta olduğumuz modemlerin ömrünün dolmuş olması ya da arızalanması ile birlikte yeni modem almaya karar veririz. Modem seçimi konusu kararsız kalan kişiler, seçim yapma konusunda da oldukça zorlanıyor. Sizler için gerekli araştırmaları yaptık, alınabilecek en iyi modem markaları şu şekildedir:

D-Link DIR-890L Kablosuz Ac3200 Dual Band Gigabit Cloud Router Usb 2.0

Listemizin ilk sırasında yer alan D-Link DIR-890L Kablosuz Ac3200 modem fiyat bakımından oldukça yüksek ancak verimlilik konusunda büyük işler çıkardığını söylemek isteriz. Yaşam alanınızda kullanılan cihaz sayısı fazla ise bu cihaz size sorunsuz bir kullanım imkanı sunacaktır.

TP-LINK Archer VR2800 2800Mbps MU-MIMO Gigabit VDSL/ADSL2+ Modem

Listemizin ikinci sırasında bulunan “TP-LINK Archer VR2800 2800Mbps MU-MIMO Gigabit VDSL/ADSL2+” modem ile hayatınıza yön verebilirsiniz. Modeme bağlı olan cihazlara hız limiti ekleyebilir veya istemediğiniz cihazları kolay bir şekilde engelleyebilirsiniz.

ASUS DSL-AC68U DualBand-Ai Mesh-Torrent-Bulut-DLNA-4G-VPN-ADSL-VDSL-FiBER-Modem Router

Birçok özelliği üzerinde bulunduran ASUS DSL-AC68U isimli modem, hem bireysel kullanıcılara hem de işletmelere büyük kolaylıklar sunuyor.

TP-Link Archer VR400 1200Mbps Gigabit VDSL/ADSL2+ Modem

Yüksek menzile sahip olan TP-Link Archer VR400 bu hizmeti sunarken oldukça istikrarlı olduğunu söylemek isteriz. Gelişmiş hüzmeleme teknolojisi ile cihazın bulunduğu yeri tespit eder ve hızlı bir şekilde bağlantı kurar.

Exit mobile version