En İyi SSD Markası Hangisidir? Hangi SSD Almalıyım?

En İyi SSD Markası Hangisidir?

En iyi SSD markası hangisidir? Hangi SSD almalıyım? HDD’lerin yerine geçen SSD’ler üstün performans iletüm kullanıcın tercihleri arasında yer alıyor. Veri depolamak için geliştirilen SSD’ler oldukça hızlı ve aynı zamandan da işlemleri sorunsuz bir şekilde yerine getirirler. Alışık olduğumuz HDD sürücülerde yer alan plak ve diğer aksamlar SSD sürücülerde bulunmaz. SSD’lerin çalışma mantığını RAM ile neredeyse aynı diyebiliriz.

SSD sürücülerin çok yüksek hızlara erişebilmesi tercih meselesi haline gelmiştir.

En İyi SSD Markası Hangisidir?

HDD sürücülerin çilesinden kurtulmak isteyen kullanıcılar, SSD’ye geçmek istemesiyle birlikte SSD markası konusunda büyük kararsızlıklar ortaya çıkıyor. Ancak, biz sizler için iyi SSD markası hangisi? Sorusu hakkında gerekli araştırmaları yaptık ve işte sonuçlar..

Piyasada onlarca markanın yer alması seçim konusunda büyük sıkıntıları ortaya çıkarıyor. Kullanıcıya güven sağlamış olan markalar; Toshiba, Samsung, Kingston, Sandisk, WD, Crucial ve Corsair gibi ürünlerdir.

Samsung 860 Evo 1TB

Listemizin ilk sırasında yer alan Samsung 860 Evo 1TB, fiyat ve performans anlamında en iyi ürünler arasında bulunuyor. Bütçeniz 1000 TL’nin üzerinde ise kesinlikle bu ürünü almanızı öneririz. Oyuncuların da en çok tercih etmiş olduğu ürünlerden biridir.

Crucial MX500 1TB

Kaliteden ödün vermeyen Crucial MX500 1TB modeli, alınabilecek en uygun fiyatlı ürünler arasında yer alıyor. Bütçeniz kısıtlı ise bu ürüne yönelebilirsiniz.

Samsung 860 Pro 1TB

En çok satanlar arasına girmiş olan Samsung 860 Pro 1TB, sağlamlık ve performans anlamında kendisini kanıtlamayı başarmış en kaliteli ürünlerdendir.

WD Blue 2TB

Yüksek kapasiteli olsun ve aynı zamanda da fiyatı uygun olsun diyorsanız, bu ürün tam size göre diyebiliriz. Dünya üzerinde kendini kanıtlamış olan WD markası, kullanıcısına üstün bir performans sunabiliyor.

Exit mobile version