Lenovo Tab E7 Tablet İnceleme – A101

0

Satın alabileceğiniz ürünlerin incelemelerine devam ediyoruz. Bugünkü konumuz ise Lenovo E7 tablet. Ürün önümüzdeki günlerde A101 raflarında olacak. Satın almadan önce dikkat edilmesi gereken konulara ve yorumlara değinmek değinerek incelemek istedik.

Fiyat İnceleme

Ara ara A101 raflarda yer bulan Lenovo Tab E7, 439 TL’lik fiyatı ile karşımıza çıkacak. Geçtiğimiz yıl benzer özellikteki ürünleri 300 TL bandında bulabiliyorken yaşanan kur artışı gibi sebeplerden dolayı fiyatlar biraz yükseldi. Tab E7‘yi özellikleri ile fiyatını değerlendirmek için hepsiburada’ya girdik, tabletleri artan fiyata göre sıraladık. En uygun tabletin 390 TL’ye satıldığını görünce özelliklerine inmeden Lenovo markasında bir tabletin 439 TL’lik fiyattı hakkettiği kanısına vardık.

Teknik Özellik Değerlendirme

Lafı fazla uzatmadan alacağınız tabletin özelliklerini aşağıya bırakıyorum. Yine fiyat konusunda yaptığımız gibi çeşitli teknoloji siteleri ve tecrübelerimizi de işin içine katarak özellik kıyaslamaları yaptık. Lenovo Tab E7’nin 16 GB olması, ekranının HD olması aynı fiyat bandındaki tabletlerden onu ayırdı.

İşletim Sistemi Android 7
Ekran 7″ HD TB
İşlemci 1.3 GHz
Hafıza 16  GB
Bellek 1 GB
Batarya 2.750 mAh
Wi-Fi Var
Kamera Çift Kamera
Garanti 2 Yıl

Ürün Yorumları ve İnceleme

Her konumuzda paylaştığımız gibi: “Bütçeniz ve beklentiniz nedir?

Tablet fiyatlarının alt bandı 400-500 TL olarak konumlanmış görünüyor. Fiyat değerlendirmesine göre bu ürünün minimum özelliklere sahip olacağını unutmamak lazım. Burada ürünü alırken amacınız ön plana çıkıyor. “Evde bir tablet bulunsun, çocukların ihtiyaçları giderilsin, küçük oyunlar ile vakit geçirelim” düşüncelerinden birine sahipseniz ürünü şüphesiz alabilirsiniz. Lenovo Tab E7’nin teknik özellikleri ve marka güvenilirliği bu taleplerinizi fazlasıyla karşılayacaktır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmemiz için çerezleri kullanıyoruz. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, bunu kabul ettiğinizi anlamına gelmekte. Kabul Et Gizlilik Politikası