Singer El Dikiş Makinesi İnceleme – BİM

BİM’in 17 Şubat tarihi ile yayınladığı ve 21 Şubat itibariyle satışa sunduğu Singer El Dikiş Makinesi, fiyatı ile dikkat çekti. Özellikle daha önce bu şekilde bir dikiş makinesine pek rastlanmamakla birlikte ürünün kullanım yorumlarına birlikte bakalım.

Singer El Dikiş Makinesi Yorumları

Ürünü genel olarak incelediğimizde pratik olması, yer kaplamaması ve fiyatı en büyük artı özelliği. Özellikle acil işleriniz için birebir diyebiliriz. 4 adet pil veya adaptör ile çalışan ürünü birçok kumaş çeşidi üzerinde kullanabilirsiniz. Ancak zaman zaman ip kırdığı ve ip atladığı gelen şikayetlerden birisi. Özellikle kalın kumaşlarda bu durumu daha fazla yaşayabilirsiniz.

Ürünün yavaş olması da gelen yorumlardan birisi ancak bu tipteki ve bu fiyattaki bir üründen daha fazlasını beklemek doğru olmaz. Bir diğer özelliği ise ürünün tek ip ile düz dikiş dikmesi.

Gelen olumsuz yorumlardan birisi ise yapılan dikişin sonradan geri sökülmesi. Bu duruma en büyük sebep ise dikiş bittiğinde düğüm aparatı ile dikişi bitirmeniz gerekiyor.

Fiyat

Öncelikle belirtelim ki Singer El Dikiş Makinesi, Singer’in kendi web sitesinde 99 TL’den satılıyor. BİM ise 21 Şubat’ta ürünü 39,90 TL’den satışa sunacak. Ürünün diğer web sitelerinde 60-100 TL aralığında satıldığını da söyleyebiliriz.

Kutu İçeriği

Makara, iğneler, iplik geçirici ve makara pimi kutu.

Sonuç

Ürün özellikle 39,90 TL’lik fiyatı ile alınabilir durumda. Acil ihtiyaçlarınız ve basit kullanımlar için oldukça uygun. Fazlası için önermiyoruz. Ürünü kullanmadan önce biraz pratik ile de oldukça kolay kullanabilirsiniz.

Resmi Tanıtım Videosu

Kullanıcı Videosu

Exit mobile version