Uygun Fiyata Alınabilecek En İyi Oyuncu Mouse Tavsiyesi

Uygun Fiyata Alınabilecek En İyi Oyuncu Mouse Tavsiyesi

Oyun oynarken kaliteli bir bilgisayara sahip olmak yeterli olmaz, bununla birlikte diğer ekipmanlarınızın da yeterli düzeyde olması gerekir. Bunlardan en önemlileri şüphesiz kaliteli bir mouse’a sahip olmaktır. Uygun fiyata alınabilecek en iyi oyuncu mouse tavsiyesi isimli bu yazımızda kullanışı kolay ve kaliteli oyuncu mouse’larını sizler için derledik.

Mouse fiyatları birbirinden farklı olarak karşımıza çıkıyor. 100 TL ile 1000 TL arasında değişen fiyatların olduğunun söylemek isteriz. Günlük kullanım için standart bir Mouse ile işlerinizi çok kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Ancak, oyun oynayan biriyseniz işte o zaman durum tamamen farklı bir hal alacaktır.

Uygun Fiyatlı En İyi Oyuncu Mouse Önerisi

Alınabilecek en uygun fiyatlı en iyi oyuncu mouse önerimiz şu şekilde;

1. MSI Interceptor DS B1 Oyuncu Mouse ~ 150 TL

Bu ürüne çok kolay bir şekilde sahip olabilirsiniz. Fiyat bakımından oldukça uygun olan MSI Interceptor DS B1 Oyuncu Mouse isimli ürünümüz her bütçeye hitap edebiliyor. Ortama fiyatının 150 TL olduğunu da hatırlatalım. Kullanımı oldukça kolay ve aynı zamanda da pratik bir ürün diyebiliriz. Ergonomik yapısı sayesinde herhangi bir rahatsızlık vermediğini belirtmek isteriz. 1600 DPI çözünürlük, optik sensör, isteğe göre ayarlanabilri ağırlık sistemi diğer özelliklerinden.

2. Bloody V7MA HD Optik Core3 Aktif Metal Ayak 3200CPI Oyuncu Mouse ~ 200 TL

Tüm oyuncuların beğenisini kazanmış olan bu ürün hakkında en ufak bir olumsuzluğu görmek mümkün değildir. Oyuna tam hakim olabilmek adına kullanılması gereken en önemli ürünlerden biridir. Profesyonel bir oyuncu olmak istiyorsanız, kesinlikle bu ürüne yönelmenizi tavsiye ederiz. Bu ürünün fiyatı yaklaşık olarak 300 TL civarındadır. 3600 DPI çözünürlük, 3 atış modu, 8 butonu ise diğer özelliklerinden bazıları.

3. Razer DeathAdder Elite Optik Kablolu Oyuncu Mouse ~ 350 TL

Birçok oyuncunun tercih etmiş olduğu Razer DeathAdder Elite Optik Kablolu Oyuncu Mouse isimli ürün oldukça kaliteli bir yapıya sahip ancak kablolu bir ürün olduğunu da hatırlatmak isteriz. Tasarım konusunda oldukça şık olan bu ürünümüz aynı zamanda da kullanım kolaylığı sunuyor. 6000 DPI çözünürlük sunan farenin fiyatı ise; 300-500 TL arasında değişiyor.

 

Exit mobile version